SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Qua Granite

W naszej ofercie czeka nie tylko najwyższej jakości glazura, lecz również płytki z granitu do łazienki, kuchni oraz innych pomieszczeń. Za tę część asortymentu odpowiada stosunkowo młoda turecka marka Qua Granite. Przedsiębiorstwo założone w 2016 roku zdążyło wyrobić sobie dużą renomę dzięki bezkompromisowej jakości oraz unikalnemu wzornictwu. Jej kafelki powstają na największej i najnowocześniejszej linii produkcyjnej branży. Katalog produktowy obejmuje modele łazienkowe, kuchenne oraz przeznaczone do aranżacji strefy dziennej.

Alternatywa dla klasycznej glazury

Turecka firma zdobyła już spore uznanie, mimo iż na rynku jej produkty dostępne są od niedawna. Dzięki najszybszej technologii produkcyjnej o możliwościach 11 milionów m2 rocznie może ona zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny, dzięki czemu zakup jej płytek łazienkowych jest atrakcyjną alternatywą dla klasycznej glazury. Producent w swoim portfolio ma płyty z granitu w różnych rozmiarach, grubościach oraz wzorach. Na uwagę zasługuje unikalny proces produkcyjny wyróżniający się zerową ilością odpadów dzięki recyklingowi całej wody używanej podczas produkcji.

Przewaga dzięki technologii

Zaawansowana technologia to znak rozpoznawczy marki Qua Granite. To dzięki niej oferowane płytki przewyższają konkurencję pod względem standardów związanych z wytrzymałością, jasnością czy absorpcją wody. Imponujące możliwości produkcyjne przekładają się także na cenę, która w stosunku do poziomu prezentowanego przez oferowane kafelki robi piorunujące wrażenie. Nie sposób nie wspomnieć również o zgodnym z najnowszymi trendami, inspirowanym naturalnymi materiałami wzornictwie.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji