SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Ornamenta

Na tej podstronie zebraliśmy bogatą kolekcję glazury Ornamenta. Są to najwyższej klasy płytki do łazienki, kuchni oraz innych wnętrz. Firma słynie z rewelacyjnego wzornictwa, nowoczesnych technologii oraz eklektycznego podejścia, co sprawia, że z jej płytek niezwykle chętnie korzystają dekoratorzy wnętrz na całym świecie. W sprzedaży mamy modele łazienkowe w wielu zróżnicowanych wariantach, dzięki czemu możesz liczyć na wiele ciekawych rozwiązań aranżacyjnych niezależnie od stylu wykończenia, jaki preferujesz.

Połączenie tradycyjnego rzemiosła i najnowszych technologii

Ornamenta to włoska marka założona w 2013 roku przez Davide Tonneli. W swojej działalności w udany sposób łączy tradycyjne podejście z zaawansowanymi technologiami wytwarzania, dzięki czemu oferowana glazura prezentuje walory użytkowe i estetyczne w pełni zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Producent nie boi się ryzyka i eksperymentów, stawiając na awangardowe metody wytwarzania, podczas których rzemiosło i zaawansowane urządzenia idą ramię w ramię. Pasja do innowacji, profesjonalizm oraz specjalistyczna wiedza materiałowa w połączeniu z nieskrępowaną kreatywnością oraz silnym nastawieniem na indywidualizm każdej kolekcji pozwalają na tworzenie płytek unikalnych na skalę światową.

Ornamenta, czyli wyrafinowany styl

Wyrafinowana synteza włoskiego stylu, smaku i kultury - tak w skrócie można opisać design glazury produkowanej przez Ornamenta. Najwyższa precyzja i zaangażowanie w wytwarzanie każdego elementu właściwe dla najlepszych manufaktur łączy się z innowacyjnymi metodami analizy oraz obróbki materiałowej. Efekt to rewelacyjne, zachwycające na każdym kroku wzornictwo dla najbardziej wymagających.

Jest 434 produktów.

Pokazano 1-24 z 434 pozycji