SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Venis

Marka Venis to obecnie jeden z popularniejszych producentów płytek łazienkowych. Jej oferta wciąż wzbogaca się o nowe pozycje, wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów. W naszym sklepie można zamówić produkty tej marki z wykończeniem matowym oraz połyskującym, które świetnie komponują się z różnymi wariantami aranżacyjnymi. Proponujemy szeroki wybór płytek gresowych o mrozoodpornych właściwościach, nadających się na ścianę i podłogę. Udostępniamy także oryginalne modele o charakterze dekoracyjnym, które przypadną do gustu nie tylko fanom stylistyki glamour. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na nietypowe warianty kolorystyczne, głównie pod postacią spokojnych tonacji. Płytki ścienne Venis to doskonały wybór, aby zadbać o efektowny wygląd wnętrza – zapoznaj się z pełną kolekcją i wybierz odpowiedni model.

Doświadczenie i know-how Porcelanosa

Marka Venis powstała w 1986 roku dołączając do rodziny Porcelanosa. Unikalne know-how międzynarodowego potentata pozwoliło jej szybko zdobyć pozycję jednego z czołowych producentów glazury. Firma dostarcza na rynek cenione płytki do łazienek oraz kuchni, słynąc z innowacyjnego podejścia produkcyjnego oraz rozwiązań bazujących na zaawansowanej wiedzy materiałowej. Regularnie poszerzany katalog produktowy wyróżnia się zróżnicowanym, zgodnym z najnowszymi trendami architektonicznymi wzornictwem. Szeroka gama formatów i wykończeń sprawia, że płytki łazienkowe Venis można wykorzystywać w różnorodnych kombinacjach bez konieczności uciekania się do propozycji od wielu producentów. Znakomite właściwości materiałowe pozwalają na stosowanie tych samych kafelków do wykończenia zarówno podłogi, jak i ścian.

Venis znaczy innowacyjne podejście

Marka Venis podejmuje stałe wysiłki na rzecz wprowadzania ciągłych ulepszeń. Takie nastawienie sprawia, że jej glazura prezentuje pierwszorzędne walory estetyczne i techniczne, czemu sprzyja również certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Podstawę filozofii brandu stanowi innowacyjne podejście. Inwestycje w kapitał ludzki oraz zaplecze badawczo-produkcyjne w połączeniu z niewyczerpaną kreatywnością projektantów to gwarancja niezrównanej jakości i wyjątkowego wzornictwa oferowanych płytek łazienkowych. Nowoczesne technologie pozwalają również na zrównoważone podejście i wdrażanie systemów pozwalających na oszczędność zasobów i energii, a tym samym troskę o środowisko naturalne.

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-48 z 50 pozycji