SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Turcja

W naszym sklepie internetowym glazura i płytki do łazienki dostępne są zawsze w najlepszej cenie! Oferujemy niesamowite pozycje ścienne i podłogowe produkcji Turcja, które wspaniale prezentują się we wnętrzach o dowolnej stylistyce. Różnorodna kolorystyka, wspaniałe wzornictwo, bardzo solidne wykonanie - to tylko niektóre cechy kafelek, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Proponujemy produkty gresowe w wielu odsłonach, które sprawdzą się nie tylko w łazience. 

Gres to niezwykle praktyczny materiał o wspaniałych właściwościach, który jest popularnym budulcem płytek podłogowych. To niezwykle trwałe i solidne tworzywo ceramiczne, które jest odporne na duże wahania temperatur. Dzięki temu nasze kafelki marki Turcja możesz z powodzeniem wykorzystać nie tylko w aranżacji wnętrz, ale też na swoim tarasie czy balkonie. Natomiast na ścianach kuchennych czy łazienkowych dobrym rozwiązaniem jest glazura, której połyskliwa struktura ma wysokie walory estetyczne. 

W kolekcji Turcja znajdziesz bardzo duży wybór pięknych płytek podłogowych, które wykonano z gresu najlepszego gatunku. Dużym powodzeniem w naszej ofercie cieszą się modele stylizowane na marmur, ozdobione żyłkami charakterystycznymi dla tego ekskluzywnego kamienia i wykończone na wysoki połysk. Wybierając takie kafelki łazienkowe, możesz niskim kosztem stworzyć we wnętrzu aranżację pełną przepychu i luksusu. Na uwagę zasługują również mozaiki patchworkowe, wyróżniające się żywą kolorystyką i pięknymi ornamentami geometrycznymi i roślinnymi. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz