SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Tonino Lamborghini

Włoska marka Tonino Lamborghini w swoim asortymencie ma najwyższej jakości designerską glazurę, w tym płytki do kuchni i łazienki. Firma stawia na bezkompromisowe wzornictwo, innowacyjne podejście i legendarny włoski styl. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę płytek łazienkowych wyróżniających się pierwszorzędnymi parametrami materiałowych i użytkowymi. Uwagę przyciąga także ekscytujący design, który sprawia, że wykorzystanie oferowanej glazury do wykończenia wnętrza to rozwiązanie dla najbardziej wymagających architektów wnętrz.

Kreatywność, innowacyjność, elegancja

Wszystkie produkty z logo Tonino Lamborghini są przesiąknięte duchem legendarnego założyciela marki. Proponowana glazura w swojej esencji daje wyraz niewyczerpanej kreatywności, innowacyjności, elegancji oraz zaawansowanej technologii okraszonej najlepszymi tradycjami wzorniczymi rodem z Półwyspu Apenińskiego. Specjalistyczna wiedza materiałowa i nowoczesne zaplecze produkcyjno-badawcze przekładają się na imponujący katalog produktowy dedykowany wszystkim fankom oraz fanom bezkompromisowej estetyki, luksusowego wykończenia i prestiżowego charakteru.

Ekskluzywna dekoracja każdego wnętrza

Tonino Lamborghini to synonim luksusu i imponujących osiągów nie tylko w branży motoryzacyjnej. Firma swoje unikalne podejście przenosi również na elementy wyposażenia wnętrz, w tym oferowaną glazurę. Oznacza to, że możesz się spodziewać najwyższych walorów użytkowych - wytrzymałości, odporności na działanie detergentów czy łatwego montażu. Płytki łazienkowe powyższego producenta to także głębia kolorów, unikalna stylistyka oraz szereg niepowtarzalnych motywów, które same w sobie stanowią ekskluzywną dekorację każdego wnętrza.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji