SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Porcelanosa

Wśród hiszpańskich producentów płytek marka Porcelanosa cieszy się szczególnym zainteresowaniem, od lat proponując kafelki w najciekawszych odsłonach stylistycznych. Udostępniamy naszym klientom szeroki wybór zarówno wariantów jednokolorowych, jak i modeli wzorzystych. Aktualna oferta z pewnością podbije serca amatorów klasycznych aranżacji, którzy zwrócą uwagę na stonowaną kolorystykę i ponadczasowe desenie. W sprzedaży znajdują się płytki gresowe będące idealną propozycją dla osób poszukujących kafelków o dużym stopniu wytrzymałości. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na oryginalne warianty wzorzyste, w tym unikalne produkty utrzymane w stylistyce typu patchwork. Poszczególne modele mogą być wykorzystywane jednocześnie na ścianę i podłogę, co pozwala na stworzenie monochromatycznej aranżacji wnętrza.

Zamiłowanie do szczegółów

Marka Porcelanosa to jeden z czołowych światowych producentów glazury. W jego ofercie można znaleźć łazienkowe i kuchenne płytki podłogowe oraz ścienne wyróżniające się znakomitym wzornictwem i pierwszorzędnymi parametrami użytkowymi. Jej specjalność to jednokrotnie wypalane płytki do łazienki oraz kuchni z kamionki i porcelany dostępne w szerokiej gamie formatów. Zaawansowane właściwości techniczne, innowacyjne wzornictwo oraz bezkonkurencyjna jakość to połączenie, które od lat cieszy się uznaniem dekoratorów wnętrz i klientów indywidualnych.

Porcelanosa - w trosce o kapitał ludzki i ekologię

Wyjątkowa glazura sygnowana logo renomowanego hiszpańskiego producenta stanowi dzisiaj główny punkt odniesienia dla branży nie tylko na Półwyspie Iberyjskim, lecz także poza jego granicami. Innowacyjność, jakość i kapitał ludzki to fundamenty działalności Porcelanosa, na których firmie udało się ugruntować pozycję światowego potentata w produkcji płytek ceramicznych. Przeszło 5000 wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów na co dzień czuwa nad zaawansowanymi procesami technologicznymi, co znajduje odzwierciedlenie w znakomitych walorach estetycznych i praktycznych jej kafelków.

Warto dodać, że ceramika marki Porcelanosa powstaje przy uwzględnieniu najwyższych standardów ekologicznych. Zrównoważony rozwój to cel, który przyświeca firmie w trakcie wdrażania projektów związanych ze zmniejszeniem zużycia wody, energii oraz surowców. 30 lat wdrażania usprawnień w systemach produkcyjnych przekłada się na znaczące ograniczenie ich wpływu na degradację środowiska.

Jest 221 produktów.

Pokazano 1-48 z 221 pozycji