SZUKAJ PŁYTEK
Po wybraniu kryteriów widoczne są tylko wybrane produkty. Aby zobaczyć wszystkie produkty, kliknij przycisk "Reset".

Płytki Indie

W tej kategorii znajdziesz najwyższej jakości glazurę importowaną z Półwyspu Indyjskiego. Indie to kraj, który ma wysoce rozwinięty przemysł ceramiczny, a tamtejsze płytki do łazienki wyróżniają się znakomitym stosunkiem ceny do jakości wykonania. Nasz rozbudowany asortyment obejmuje szeroką gamę płytek łazienkowych, kuchennych oraz przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Zróżnicowane, efektowne wzornictwo to propozycja, która z pewnością przypadnie Ci do gustu, niezależnie od tego, czy szukasz uzupełnienia klasycznej aranżacji, czy wystroju wnętrza utrzymanego w stylu modernistycznym.

Wysokie walory użytkowe

Wielowiekowe tradycje, z jakich czerpią indyjskiej firmy ceramiczne, przekłada się na doskonałe parametry techniczne, jakimi wyróżnia się oferowana glazura. W korzystnej ofercie cenowej na tej podstronie możesz kupić wysokiej jakości produkty, które cechują się świetną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wpływ wilgoci oraz środków chemicznych, co sprawia, że utrzymanie ich w czystości nie jest problematyczne. Z tego powodu można z powodzeniem wykorzystywać je nie tylko jako element wykończenia prywatnych posesji, lecz także obiektów publicznych.

Wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami

Na uwagę zasługuje również znakomite wzornictwo, z jakiego od lat słyną Indie. Oferowana glazura dostępna jest zarówno w jednolitych kolorach, jak również wariantach inspirowanych marmurem czy granitem. Duża ilość deseni oraz wybarwień to propozycja dla najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz szukających rozwiązań z segmentu budżetowego. Stylistyka, w jakiej utrzymane są oferowane płytki łazienkowe, jest w pełni zgodna z najnowszymi trendami i doskonale wpisuje się w modnie urządzone wnętrza.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji